Spolupořádáme a zároveň Vás zveme na závod „boj o uhelného muže 2017“, který se pomalu ale jistě stává tradicí. Uhelný muž neodmyslitelně patří do pravidelného sportovního dění v ústeckém kraji. Zároveň jsme přesvědčeni, že pořádaná akce není pouze o síle, soutěživosti a fyzickém zdraví. Sport je zde mnohdy jen nástrojem a skvělým facilitátorem v navazování nových přátelství a vztahů. Je zde i možnost se aktivně zapojit do přípravy akce nebo samotné realizace závodu svým nápadem, vizí nebo přičiněním. Není výjimkou, že organizátoři v dalším roce závodí a závodníci se podílejí na realizaci závodu. Ze zpětných vazeb od závodníků víme, že zde dochází k teambuildingu, který pomáhá lépe poznat své členy týmu ale i sebe samotného.

Dne 3. 6. 2017 proběhne již 8. ročník, který se těší velké oblibě ze strany závodníků, ale také diváků. Závod se každoročně koná v krásné přírodě úpatí Krušných hor u rybníka Oprám ve Varvažově.

Jedná se o závod týmů i jednotlivců. Všechny přihlášené týmy po zdolání 12 disciplín si zvolí svého zástupce, který je následně reprezentuje v konečném závodě v boji o „uhelného muže“.

Tradičně Uhelný muž přiláká cca 200 závodníků i několik desítek odvážných závodníčků a sleduje je cca 300 diváků. O bezproblémový chod akce, která je důkladně a průběžně připravována po celý rok, se stará cca 35 lidí z realizačního týmu.

Jsme přesvědčeni o pozitivním vlivu Uhelného muže na širokou veřejnost, ale zároveň je naší snahou udržet příjemnou přátelskou a rodinnou atmosféru, která k Uhelnému muži neodmyslitelně patří.

Cílem je si zasportovat a zasoutěžit v různých disciplínách, pobavit se a na konci oslavit svůj úspěch. Podrobnější informace, fotky a videa z předchozích ročníků naleznete na odkazu www.uhelnymuz.cz.

Potiskneme.cz