RAZÍTKA

Nabízíme samonamáčecí razítka SHINY, dřevěná razítka, pásková razítka datumová a číslovací, kulatá úřední razítka, textové gumové štočky, náhradní razítkovací polštářky, razítkové podušky a barvy do razítek.

Tradiční značka SHINY působí od roku 1957. Díky vysoké kvalitě produktů se značka SHINY stala populární v mnoha zemích. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu o samonamáčecí razítka a nové produkty dle požadavků zákazníků a vývoje trhu.V současné době patří SHINY mezi předního producenta sortimentu razítek. Zastoupení má v 75 zemích a prodává své zboží do 108 zemí světa. V rámci zkvalitnění všech pochodů ve firmě byla společnost v roce 2001 certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2000. Držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009 je také generální distributor značky SHINY pro ČR a SR – společnost SEMPER CORPORATION, s.r.o. .

Každý rok je sortiment inovován a doplňován o nové výrobky dle požadavků zákazníků. Produktové portfolio je nyní tak široké, že si vybere opravdu každý. Sortiment byl také rozšířen o široký výběr speciálních razítkových barev (rychleschnoucí, na kovy, dřevo, apod.).